Inter barazon rezultatin ndaj Napolit, shënon Çalhanoglu

18:29 | 21 Nentor 2021

Inter ka arritur të barazojë rezultatin kundër Napolit.

Ishte sulmuesi Hakan Çalhanoglu që realizoi nga pika e bardhë për të barazuar shifrat, shkruan lajmi.net.

Mbrojtësi Kalidou Koulibaly aksidentalisht preku topin me dorë dhe pas shikimit të VAR-it, doli që ishte penallti, të cilën e konkretizoi pa problem turku.

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 1 – 1./Lajmi.net/