Instagram e bën opsionin e njëjtë si Facebooku – Lajmi.net
Instagram e bën opsionin e njëjtë si Facebooku
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 11:37, 13 April 2018
Instagram së shpejti do t’ju lejojë të shkarkoni të dhënat tuaja, ashtu si Facebook.

Lajmin e ka konfirmuar një zëdhënës i kompanisë për TechCrunch.

“Së shpejti do të keni mundësi të shkarkoni një kopje të asaj që keni ndarë në Instagram, duke përfshirë fotografitë, videot dhe mesazhet tuaja” thuhet në njoftim.

Instagram thotë se së shpejti do të ndajnë më shumë hollësi rreth asaj se çka do të përmbajë shkarkimi yt dhe nëse do të përfshijë gjëra të tilla si listat dhe komentet e mëposhtme dhe pasuesit./Indeksonline

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO