Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve (Foto) – Lajmi.net
Imazhe që tregojnë si i kalojnë ditët e nxehta të verës fëmijët e pasanikëve (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 23:57, 11 July 2018
Derisa në shumë vende të botës, banorët po e kanë të vështirë të freskohen, këtë problem nuk po e kanë edhe fëmijët e pasanikëve të Instagramit.

Imazhet e publikuara më poshtë shfaqin jetën luksoze që e bëjnë ata, dhe kur flasim për luks nuk ka sesi të na ikë nga mendja vetura luksoze, gardëroba e markave të njohura botërore, jahtet, aeroplanët dhe helikopterët privatë, transmeton Telegrafi.

Sa herë që ngriten temperaturat, ata ia mësyjnë pishinave luksoze, super jahteve ose thjesht e “freskojnë” veten me grumbuj parash.

Ndërsa sa herë që dëshirojnë t’i tregojnë të tjerëve se ku i kanë kaluar vikendet, publikojnë çantat e mbushura me gjësendet që i kanë blerë nëpër metropolet botërore.

Se për çfarë bëhet fjalë ju ftojmë t’i shikoni fotografitë, ku për shumëkënd një luks i tillë është i paarritshëm.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO