Të Infektuar: 17.591

Të Shëruar: 14.979

Të Vdekur: 659

I keni thyer vezët gabim gjatë gjithë kohës: Kjo është mënyra e duhur

17:08 | 19 Shtator 2020

Gordon Ramsay zbuloi se shumica e njerëzve kanë thyer vezët gabimisht në një video të kohëve të fundit në TikTok.

Në klip, ai u incizua duke thënë: “Gjithmonë thejini vezët në një sipërfaqe të sheshtë, është shumë e rëndësishme”, transmeton lajmi.net.

Steve-O i shtangur pranoi se ai “nuk e kishte dëgjuar kurrë” atë informatë më parë.

Klipi informues u shikua më shumë se 6.5 milion herë dhe shikuesit ishin mirënjohës për informacionin.

Klikoni këtu për ta parë videon që tregon mënyrën e duhur për thyerjen e vezëve. /Lajmi.net/