Howard Webb pranon gabimin e tij (Video)

Një nga gjyqtarët më të mirë që ka pasur futbolli anglez, Howard Webb ka pranuar një gabim të tijin.

Sport

15/08/2015 20:33

Tanimë i pensionuar , Webb tha se ai duhet të kishte akorduar penalti në të mirë të Liverpoolit gjatë vitit 2014 në ndeshjen ndaj Arsenalit në kuadër të FA Cup.

Chamberlain kishte ndërhyrë mbrenda zonës dhe sipas Webb ai ishte gabimi personal i tij.

https://twitter.com/LFCChris_/status/632613129848004608