Higuain e ka një kusht interesant për të kaluar natën me një femër (FOTO)

Gonzalo Higuain ka një kusht mjaft të veçantë për të kaluar natën me një femër.

Sport

28/02/2017 16:44

Gonzalo Higuain shquhet si golashënues.

Por, sulmuesi i Juventusit ka edhe një ‘punë’ tjetër të cilën e bën me pasion.

Ai ka një dashuri të veçantë për femrat dhe për këtë arsye vazhdon të jetë beqar.

Mediat italiane i kanë kushtuar një shkrim interesant duke përmendur një kusht të tij për të kaluar natën me një femër, përcjell “lajmi.net”.

Ai nuk lejon që në dhomë të ketë ndonjë celular, duke iu shmangur mundësisë që të kapet në ‘vepër’. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6