Hendbollistet daneze e festojnë trofeun në mënyrë sensacionale

18:47 | 27 Maj 2016

Hendbollistet e skuadrës së Frederiksberg kanë bërë një festë sensacionale pas triumfit në Gjermani.

Fitorja e skuadrës hendbollistike nga Danimarka në Turneun Ndërkombëtar në Gjermani, ka bërë bujë të madhe në gjithë botën.

Kjo për shkak të festës së hendbollisteve, të cilat janë zhveshur dhe kanë pozuar me trofeun, përcjellë “Lajmi.net”.

Foton e ka shpërndarë në Instagram Emilie Weydat dhe kaq ka mjaftuar që ajo të bëhet hit në internet.