Heidi e nis ditën me pozë tërheqëse në të brendshme

Heidi u thotë ndjekësve mirmëngjes me një foto joshëse.

ShowBiz

06/06/2020 09:47

Heidi Lushtaku është modelja që po shënon sukses në karrierën jashtë trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ditën e sotme, bukuroshja e nisi me një imazh të shkëputur nga fotosesioni i ri, ku shfaqet e veshur me të brendshme.

Këtë paraqitje ajo e kompletoi me  xhaketë rozë dhe çizme të zeza, të cilat i kishte kombinuar me t çizme të zeza dhe brendshmet.

Kujtojmë se Heidi Lushtaku ka pak kohë që konfirmoi ndajen ne Robin Krasniqi, duke thënë se dyshja vazhdojnë të mbesin miq. /Lajmi.net/