Hedhja e këtij çifti në ujë është bërë hit në internet – Lajmi.net
Hedhja e këtij çifti në ujë është bërë hit në internet
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 18:59, 30 July 2018
Të shkosh në pushim me partnerin, është gjëja më mahnitëse që mund të ndodh gjatë verës.

Përveç pushimit, aventurat në plazh dhe ujë nuk kanë të paguar.

Një video e fundit e publikuar në Facebook është bërë hit në rrjete sociale, transmeton Gazeta Express.

Në video, një çift shihet duke kërcyer së bashku në ujë – në mënyrë mahnitëse. Shikojeni:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO