Gruaja therë të dashurin me thikë, e përqafon dhe përgjërohet të mos vdes – Lajmi.net
Gruaja therë të dashurin me thikë, e përqafon dhe përgjërohet të mos vdes
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:10, 13 March 2019
Një grua ishte filmuar duke i kërkuar të dashurit të saj që të mos vdiste, pasi ai shtrihet në rrugë gjersa derdhë gjak - pasi ajo thuhet se e kishte therur atë me thikë.

Në videon e filmuar nga një dëshmitar okular, Erick është parë duke gjunjëzuar në tokë duke e mbajtur stomakun, ndërsa e dashura e tij, Sonia Amayran, përqafon dhe e puth atë, transmeton lajmi.net.

Sonia, 22 vjeç, mund të dëgjohet duke thënë në video: “Ai më goditi, ai u përpoq të më vriste”, përpara se të kthehej tek Erick dhe të kërkonte: “U thuaj atyre të vërtetën”.

Në një moment gruaja në dëshpërim bërtet: “Më fal dashuria time, të lutem mos vdis”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO