Gruaja fluturon nga vetura pas një aksidenti të tmerrshëm – Lajmi.net
Gruaja fluturon nga vetura pas një aksidenti të tmerrshëm
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 8:41, 30 November 2018
Një grua ka fluturuar nga vetura pas një aksidenti të tmerrshëm që ka bërë.

Videoja e aksidentit është lëshuar menjëherë në internet dhe po merr shumë shpërndarje, transmeton lajmi.net. 

Dyshohet se burri që po e ngiste makinën ishte në gjendje të dehur.

Ndërsa gruaja njoftohet se kishte marrë lëndime serioze në incident, ajo mrekullisht pritet të mbijeton. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO