Grabitje në Prishtinë

Në rrugën ‘Murat Mehmeti’ në Prishtinë ankuesi mashkull, ka njoftuar se katër  persona  të maskuar dhe të armatosur, kanë hyrë brenda shtëpisë dhe i kanë grabitur nja shumë të konsiderueshme parash dhe stoli ari si dhe një veturë me targa vendore.

Lajme

02/04/2018 12:21

Gjatë punës policore vetura e vjedhur është gjetur e braktisur në fshatin Zhur të Prizrenit.

Nuk raportohet për të lënduar dhe njësit policore janë duke hetuar rastin./Lajmi.net/