Grabitet shtëpia e gazetares së njohur

Gazetares së njohur i ka ndodhur diçka shumë e pakëndshme.

ShowBiz

08/06/2020 13:32

Gazetares italiane, Dileta Leotta, së fundmi ia kanë grabitur shtëpinë e saj në  zonën e Corso Como-s në Milano, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Sipas policisë që kreu kontrollin në shtëpinë e Diletës hajdutët kishin arritur të hynin në apartament që ndodhej në katin e nëntë përmes një dritareje më pas ata kishin marrë kasafortën dhe ishin larguar. Në kasafortën e marrë nga hajdutët kishte para cash, unaza, stoli të çmuara dhe disa orë të markës Rolex me një vlerë prej 150 mijë euro.

Dileta është gazetare e sportit e njohur në Serinë A, e cila ndër të tjera njihet gjithashtu si një femër shumë e bukur, dhe e lakmueshme nga të gjithë.

Sa i përket jetës private me partnerin e saj, Daniele Skardina./Lajmi.net/