Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Golden Eagle Ylli vazhdon me Arben Krasniqin

23:10 | 3 Korrik 2019

Skuadra e basketbollit nga Theranda, Golden Eagle Ylli, ka vazhduar bashkëpunimin me trajnerin Arben Krasniqi.

Lajmi është konfirmuar në faqen zyrtare të klubit.

„Klubi yne ka arritur marreveshje per vazhdim te kontrates me trajnerin Arben Krasniqi“, thuhet në njoftimin e KB Yllit, përcjell lajmi.net.

“Bashk me trajnerin Krasniqi po pergatitet lista e lojtareve vendor dhe te huaj per sezonen qe na pret!”.

Sezonin e kaluar me Krasniqin, Golden Ylli arriti të siguronte gjymsëfinalen e Play Off, ku u mposht nga KB Rahoveci./Lajmi.net/