Gold Ag po bëhet sërish baba? Reperi sqaron gjithçka në “Mirage”

ShowBiz

14/05/2022 09:34

Rep-artisti Gold Ag para disa kohësh është bërë baba për herë parë.

Reperi është mjaft aktiv me koncerte dhe dasma, shkruan lajmi.net

Së fundmi Gold Ag ishte pjesë e dasmës së boksierit, Robin Krasniqi.

Ndërsa për emisionin “Mirage”, ai foli për dasmën dhe bëri një urim për çiftin.

Ndër tjerash ai foli edhe për jetën personale.

Për ta kuptuar se a po bëhet serish baba reperi shikoni storien e përgaditur nga ekipi i “Mirage”:

YouTube player