Gol i bukur nga Pepe – Arsenal kthehet në lojë ndaj Wolves

Arsenal më në fund ka barazuar rezultatin ndaj Wolves.

Sport

24/02/2022 22:26

Ishte sulmuesi Nicolas Pepe që shënoi një gol të bukur nga afërsia (82′), shkruan lajmi.et.

Pas një pasimi të Nkeitah, ylli i Bregut të Fildishtë kontrolloi topin në mënyrë maestrale dhe pastaj e dërgoi topin në rrjetë.

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 1:1./Lajmi.net/