Gjesti që bëri Ronaldo ka përlotur këtë fëmijë (VIDEO)

Para lojës me Atleticon, gjatë nxjehjes Ronaldo pa dashje ka goditur me top një vogëlush tifoz i Realit.

Sport

24/04/2015 10:03

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, para ndeshjes me Atletico Madridin, gjatë nxjehjes pa dashje ka goditur me top një vogëlush tifoz i Realit.

Pasi e kuptoi se goditi fëmijën, Ronaldo shkoi menjëherë tek ai duke i kërkuar falje dhe duke ia dhuruar fanellën, sa që vogëlushi nga gëzimi shpërtheu në lot.

YouTube player