Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Gjermania dhe Franca ndahen në paqe

22:39 | 6 Shtator 2018

Gjermania dhe Franca kanë luajtur barazim 0-0 në ‘Allianz Arena’ në Ligën e Kombeve.

Sot edhe zyrtarisht ka nisur Liga e Kombeve, që në ditën e parë ka rezervuar një përballje Gjermani – Francë.

Ndeshja e zhvilluar në ‘Allianz Arena’ edhe pse dhuroi momente interesante, me raste të shumta nga të dy skuadrat, nuk solli fitues.

Në xhiron e dytë, Franca takohet me Holandën, ndërsa Gjermania pushon./Lajmi.net/