Gigi Hadid në veshje sportive, darkë romantike me të dashurin (FOTO)

Gigi Hadid dhe Zayn Malik gjithmonë e më të afërt.

ShowBiz

03/02/2016 16:26

Supermodelja Gigi Hadid së fundmi ka marrë pjesë në videoklipin e këngës e cila po pëlqehet shumë, “Pillowtalk” të të dashurit të saj.

Tani çifti kanë dalë për një darkë bashkë, ndërsa edhe në veshje sportive Hadid përsëri shkëlqen, transmeton lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur të veshë një palë veshje të Adidas nga koleksioni “Space Shift” nga Rita Ora ndërsa në këmbë ka mbathur atlete “All Star”.

Hadid dhe Malik janë parë shumë të afërt derisa po largoheshin nga restauranti ku kanë darkuar./lajmi.net

Night on the town: Gigi Hadid and boyfriend Zayn Malik were seen leaving The Nice Guy in West Hollywood on Tuesday evening Ready to run? Gigi was rocking an Adidas tracksuit top and jogging bottoms, paired with a black vest topLeading the way: The 20-year-old beauty headed out into the night, with Zayn following close behind Casual: While Gigi was dressed down in a tracksuit, Zayn looked more dressy in a rock 'n' roll black lookMaking his mark: The former One Direction star's singled topped the iTunes chart in 60 countries'Just friends'? Zayn recently dismissed claims he was dating Gigi, but the pair seemed closer than ever Passionate: The lovebirds put on a steamy display in the video for Zayn's new single Pillowtalk Sealed with a kiss: The star was sen planting a smooch on the blonde beauty's forhead