Genta e “zhytur” në luks, tregon veturën e saj që kushton miliona euro

Genta Ismajli, padyshim është personazh shumë i komentuar.

ShowBiz

18/05/2022 08:30

Që kur ajo u bë nënë për herë të parë, vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi.net.

Ajo sot rritë dhe kujdeset për dy binjakët e saj të cilët dita ditës po i rriten shëndetshëm.

Ani pse është një mama me kohë të plotë, ajo kujdeset edhe për vetën e saj.

Së fundmi këngëtarja është parë me veturën e saj luksoze miliona euro.

Ndryshe ajo është në lidhje me biznesmenin turk, Usta./Lajmi.net/