Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Garë e “ashpër” ndërmjet Mercedesit, BMW-së, Audisë dhe Volkswagenit

18:18 | 28 Qershor 2020

Garat e shpejtësisë janë mënyra e shkëlqyeshme për të gjykuar performancën midis veturave.

Kësaj radhe, Carwow i ka zgjedhur disa makina shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Në mesin e veturave që garojnë janë një BMW M340i, Mercedes-AMG G63, Audi RS Q3 dhe VW T-Roc R, transmeton lajmi.net.

BMW dhe AMG fillojnë vrullshëm, duke i lënë Audi dhe VW prapa në garë.

Mësojeni fituesin në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/