Futbollistët e West Ham në pushime para finales, po shijojnë pishinën në Portugali

Skuadra e West Ham United është në përgatitje për finalen e madhe të UEFA Conference League në shtetin e Portugalisë. Në rrjetet sociale është publikuar një video interesante ku shihen lojtarët e klubit “The Hammers” duke shijuar pushimet në një pishinë, shkruan Lajmi.net Ata kanë hypur në një anije dhe po shijojnë ujin duke krijuar…

Sport

31/05/2023 15:50

Skuadra e West Ham United është në përgatitje për finalen e madhe të UEFA Conference League në shtetin e Portugalisë.

Në rrjetet sociale është publikuar një video interesante ku shihen lojtarët e klubit “The Hammers” duke shijuar pushimet në një pishinë, shkruan Lajmi.net

Ata kanë hypur në një anije dhe po shijojnë ujin duke krijuar një atmosferë fantastike për të gjithë turistët.

Skuadra angleze në finalen e UEFA Conference League do të luaj ndaj Fiorentinas më 7 qershor në stadiumin e Pragës së Çekisë./Lajmi.net/