Fuqia e natyrës: Nuk keni parë ndonjëherë një tornado të tillë

15:49 | 13 Gusht 2019

Se natyra mund të jetë e paparashikueshme dhe fenomenet e saj nuk po mund të ndalen as nga digjitalizimi njerëzor, kjo nuk do mend.

Por, një video e ngarkuar së fundmi në rrjetin social ‘Twitter’ ka mbjellur frikë tek përdoruesit, e cila tregon formimin e një tornadoje të madhe, lokacioni i të cilit nuk është bërë i ditur, njofton lajmi.net.

Videoja, e cila zgjat gjithsej 22 sekonda, ka marrë 9,6 mijë pëlqime dhe mijëra replika.

Ndiqini pamjet në vazhdim për të parë se për çfarë bëhet fjalë. /Lajmi.net/