Fun – Lajmi.net

Aktuale

Macja ngec brenda qeses së ushqimit, veprimi i saj ju lë pa fjalë

Drew LaFasto dhe Zach Ellis nga Tennessee e Shteteve të Bashkuara, mbetën të hutuar me macen e tyre Velma, e cila ngeci brenda qeses së ushqimit....

24 March, 2019 Lexo më shumë

Një urë prej uji mbi një ‘det’ makinash nuk ishte parë kurrë

Është hapur për përdorim nga viti 2002, Ura Veluwemeer është një punë mahnitëse e arkitekturës dhe e inxhinierisë. Kjo urë prej uji është e vendosur në Harderwijk, Holandën Lindore....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Një grua befason të gjithë, e godet dhe e lë pavetëdije një burrë – në mes të turmës

Kjo video tronditëse tregon momentin kur një grua e re godet një burrë me një goditje në kokë gjatë një feste në Karolinën e Jugut....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Nga autolarës në milioner, historia frymëzuese

Nga rrugët e dhunshme në lindje të Londrës në drejtimin e një biznesi që e bën atë të punojë me njerëzit më të pasur të botës. ...

23 March, 2019 Lexo më shumë

Studentët shfrytëzuan dy trotinete për të transportuar një divan

Matt Cortigiani dhe Alex Wheels janë studentët nga Misuri i Shteteve të Bashkuara, që gjetën një mënyrë të veçantë për të transportuar një orendi shtëpiake. ...

23 March, 2019 Lexo më shumë

Rrezikoi të dënohej me burg, për shkak se përpiu një peshk të gjallë

Josh Coles nga Devon i Anglisë, ka rrezikuar të dënohej me burg, për shkak se përpiu një peshk të gjallë para shokëve, vetëm për të qeshur. ...

23 March, 2019 Lexo më shumë

Drita që binte në shkallët lëvizëse, shkaktonte iluzionin optik sikur të jetë duke rrëshqitur

Vizitori i një qendre tregtare në Toronto të Kanadasë, ka mbetur i habitur me një aktivitet të pazakontë që zhvillohej në shkallët lëvizëse. ...

23 March, 2019 Lexo më shumë

Pema 1.400 vjeçare, ka gjethe të arta

Në qytetin Xi, në provincën Shaanxi të Kinës, ekziston një pemë 1.400 vjeçare, e cila ndryshe njihet dhe si ‘fierlis’....

23 March, 2019 Lexo më shumë

Horoskopi ditor, e shtunë 23 mars 2019

Ja çfarë thonë shenjat e zodiakut për juve sot....

23 March, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO