Frosinone dëshiron një tjetër lojtar “kuqezi”, tani sytë kah portieri Etrit Berisha

Skuadra që do të bëjë gara në Serie A gjatë sezonit të ri 2023/24, Frosinone është duke kërkuar në portier. Mediat italiane raportojnë se Etrit Berisha është në listën e portierëve të kërkuar nga klubi, shkruan Lajmi.net Berisha dëshiron largimin nga Torino dhe Frosinone do të ishte një opsion ideal për portierin e Kombëtares së…

Sport

29/07/2023 13:56

Skuadra që do të bëjë gara në Serie A gjatë sezonit të ri 2023/24, Frosinone është duke kërkuar në portier.

Mediat italiane raportojnë se Etrit Berisha është në listën e portierëve të kërkuar nga klubi, shkruan Lajmi.net

Berisha dëshiron largimin nga Torino dhe Frosinone do të ishte një opsion ideal për portierin e Kombëtares së Shqipërisë.

Kujtojmë që Berisha ka oferta edhe nga Superliga e Turqisë.

Te skuadra e Frosinone luajnë dy futbollistë shqiptarë: Sergio Kalaj dhe Marvin Cuni./Lajmi.net/