Foto të rralla nga Kosova e vitit 1917 – Lajmi.net
Foto të rralla nga Kosova e vitit 1917
Autori: Lajmi.net Lajme 19:23, 9 November 2018
Publikohen fotografi të rralla nga Kosova e viti 1917.

Fotografi i njohur anglez Joseph Richard Auber, kishte udhëtuar në Shqipëri dhe Kosovë, në vitin 1917, duke realizuar shumë fotografi nëpër qytete dhe fshatra.

FMimages.net sjell disa fotografi të autorit Auberit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO