Formacioni i Realit ndaj Bayernit

Të përditshmet spanjolle kanë publikuar dhe formacionin me të cilin besohet se do të zbresë në fushë Reali në takimin e sotëm ndaj Bayernit.

Sport

05/08/2015 12:41

Real Madridi takohet sot në kuadër të Audi Cup kundër skuadrës së Bayern Munich.

Dhe, AS ka publikuar një formacion me të cilin mund të zbresin në fushë lojtarët e Realit në takimin ndaj Bayernit.

Formacioni: Casilla; Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo; Kroos, Modric; Isco, Bale, James; Jesé