Formacioni i Realit kundër Sevillas

Real Madrid viziton Sevillan sonte në një ndeshje shumë interesante dhe tepër të rëndësishme në garë ër titull të kampionit në La Ligë.

Sport

02/05/2015 15:43

Të jesh apo të mos jesh, kjo e pret Real Madridin.

Los Blancos vizitojnë Sevillan në një duel të rëndësishëm në Sanchez Pizjuan në mënyrë që të mbajnë hapin me liderin, Barcelonën.

Dhe, spas mediave spanjolle ky pritet të jetë formacioni i ekipit të Carlo Ancelottit:

Real Madrid: Casillas, Varane, Pepe, Carvajal, Marcelo, Kroos, Ramos, Isco, James, Chicharito, Cristiano Ronaldo.