Formacioni i javës në Premierligë, dominon lideri (FOTO)

Katër lojtarë të Leicesterit janë pjesë e formacionit të javës në Premierligë, pas fitores ndaj Man Cityt në fundjavë.

Sport

08/02/2016 08:56

Leicesteri e dominon ekipin e javës në Premierligë nga Goal, përcjell Lajmi.net.

Huth, Fuchs, Kante dhe Mahrez, janë lojtarët e liderit të Premierligës, të cilët e kanë siguruar një vend në mesin e më të mirëve të javës.

Cech i Arsenalit, Lindgard i Unitedit dhe Firmino i Liverpoolit, janë disa prej emrave të njohur në këtë 11-she.