Formacioni i Brazilit për fitore ndaj Serbisë

Brazili kërkon fitoren ndaj Serbisë në "Kampionatin botëror 2018".

Sport

27/06/2018 07:22

Serbia dhe Brazili takohen sonte në “Kampionatin botëror 2018”.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Serbia (4-2-3-1): Stojkovic; Ivanovic, Milenkovic, Tosic, Kolarov; Matic, Milivojevic; Tadic, Milinkovic, Ljajic; Mitrovic.

Brazili (4-3-3): Alisson; Fagner, Thiago Silva, Miranda, Marcelo; Paulinho, Casemiro, Coutinho; Willian, Gabriel Jesus, Neymar.