Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Formacionet zyrtare të derbit Hertha Berlin – Union Berlin

19:37 | 22 Maj 2020

Janë bërë zyrtare formacionet e derbit të madh të Bundesligë.

Në stadiumin olimpik, Hertha Berlin pret rivalët e Union Berlin.

Ky derbi cilësohet në mesin e më të zjarrtëve në futbollin gjerman, por që kësaj here do të zhvillohet pa tifozë, shkaku i COVID-19.

Formacionet zyrtare:

Hertha Berlin:

Union Berlin:

Ndeshja mes Herthas dhe Unionit fillon nga ora 20:30./Lajmi.net/