Formacionet zyrtare: Sunderland – Manchester City

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Sunderland - Manchester City. Ndeshje e cila fillon nga ora 17:00.

Sport

05/03/2017 16:00

Formacionet zyrtare:

Sunderland: Pickford, Jones, Oviedo, Kone, O’Shea, Gibson, Ndong, Larsson, Januzaj, Borini, Defoe

Manchester City: Caballero, Sagna, Stones, Kolarov, Clichy, Yaya Touré, Fernandinho, Silva, Sterling, Sané, Agüero

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6