Formacionet zyrtare: Shqipëri – Zvicër

Shqipëria dhe Zvicra kanë publikuar formacionet për ndeshjen e tyre në kuadër të Grupit A në “Euro 2016”.

Sport

11/06/2016 14:11

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli, Kukeli, Abrashi, Xhaka, Lenjani, Roshi, Sadiku.

Zvicra: Sommer, Schar, Djourou, Rodriguez, Lichtsteiner, Behrami, Xhemajli, Xhaka, Shaqiri, Mehmedi, Seferovic.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.