Formacionet zyrtare: Poloni – Kolumbi

Poloni – Kolumbi është përballja e radhës interesante në Kupën e Botës.

Sport

24/06/2018 19:03

Kombëtarja e Polonisë dhe ajo e Kolumbisë janë në kërkim të pikëve të parë në botërorin e Rusisë.

Në kuadër të grupit H, këto dy kombëtare do të luajnë për kartën e fundit.

Formacionet zyrtare: Poloni – Kolumbi