Formacionet zyrtare: Newcastle United – Manchester City

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Newcastle United – Manchester City. Kampionët në fuqi luajnë në udhëtim ndaj një kundërshtari mjaft problematik si Newcastle, shkruan lajmi.net. Ndeshja është e vlefshme për xhiron e tretë të Premier League. Newcastle United dhe Manchester City luajnë me fillim nga ora 17:30. Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare…

Sport

21/08/2022 16:30

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Newcastle United – Manchester City.

Kampionët në fuqi luajnë në udhëtim ndaj një kundërshtari mjaft problematik si Newcastle, shkruan lajmi.net.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e tretë të Premier League.

Newcastle United dhe Manchester City luajnë me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Newcastle:

MCI: