Formacionet zyrtare: Newcastle – Man Utd

Newcastle dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të xhiros së 28-të në Premierligë.

Sport

04/03/2015 19:47

Newcastle: Krul; Janmaat, Coloccini, Williamson, R.Taylor; Obertan, Sissoko, Abeid, Ameobi; Riviere, Cisse.

Man Utd: De Gea, Valencia, Smalling, Evans, Rojo, Blind, Herrera, Di Maria, Fellaini, Young, Rooney.

Rezervistët: Januzaj, Jones, McNair, Carrick, Mata, Falcao.