Formacionet zyrtare: Marseille – Feyenoord

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Marseille – Feyenoord.

Sport

05/05/2022 19:58

Marseille do të mirëpres ekipin holandez në ‘Stade Orange Velodrome’ për ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Konferencë Ligës.

Ndeshja e parë ishte mjaft e zjarrtë, ku u shënuan pesë gola gjithsej, e fitues ishte Feyenoord(3:2).

Edhe përballja e sotme pritet të jetë interesante dhe me shumë gola.

Mbetet të shihet nëse ekipi francez do arrijë të përmbys rezultatin, apo do jenë holandezët ata që do shkojnë tutje.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen e cila fillon në orën 21:00.

Marseille:

Feyenoord:

Marciano, Malacia, Senesi, Trauner, Geertruid, Kokcu, Aursens, Til Siensterra, Dessers, Nelson.