Formacionet zyrtare: Man Utd – Inter

12:24 | 20 Korrik 2019

Manchester United dhe Inter do të takohen në kuadër të International Champions Cup.

Ndeshja mes Manchester United dhe Interit fillon nga ora 13:30, shkruan lajmi.net.

Kjo do të jetë ndeshja e parë për këto dy skuadra në International Champions Cup.

Formacionet zyrtare:

Man Utd:

Inter: Handanovic; 33 D’Ambrosio, 6 De Vrij, 37 Skriniar; 87 Candreva, 5 Gagliardini, 77 Brozovic, 12 Sensi, 29 Dalbert; 70 Esposito, 21 Longo.

/Lajmi.net/