Formacionet zyrtare: Leicester – Legia e Varshavës

19:51 | 25 Nentor 2021

Sonte (e enjte) do zhvillohet ndeshja interesante mes Leicester Cityt dhe Legias së Varshavës.

Dy skuadrat kërkojnë kualifikimin për fazën tjetër, ngase janë në një grup të vështirë, shkruan lajmi.net.

Ylli i Kosovës, Lirim Kastrati është i lënduar dhe mungon në këtë takim te skuadra polake.

Formacionet zyrtare:

Leicester City: Schmeichel; Castagne, Soyuncu, Evans, Thomas; Ndidi, Maddison, Soumare; Daka, Barnes, Lookman

Legia e Varshavës: Mistza; Ribeiro, Johansson, Jedzejczyk, Wieteska, Mladenovic; Muçi, Slisz, Martines, Luquinhas; Emreli

Ndeshja nis në ora 21:00./Lajmi.net/