Formacionet zyrtare: Inter – Roma

Inter dhe Roma kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Giuseppe Meazza. Xherdan Shaqiri është sërish në bankën e rezervistëve.

Sport

25/04/2015 20:18

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Guarin, Gnoukouri, Brozovic; Hernanes; Palacio, Icardi.

Roma: De Sanctis; Florenzi, Yanga-Mbiwa, Manolas, Holebas; Pjanic, De Rossi, Nainggolan; Ibarbo, Totti, Gervinho.