Formacionet zyrtare: Inter – Empoli

Sport

19/01/2022 20:12

Sonte (e mërkurë) do zhvillohet sfida mes Interit dhe Empolit në kuadër të Kupës së Italisë.

Dy skuadrat kërkojnë vetëm fitore që të sigurojnë kualifikimin për fazën tjetër, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare tashmë janë bërë publike:

Inter: Radu; D’Ambrosio, Ranocchia, Dimarco; Dumfries, Vidal, Gagliardini, Vecino, Darmian; Correa, Lautaro

Empoli: Furlan; Marchizza, Viti, Romagnoli, Fiamozzi; Asllani, Stulac, Bandinelli; Zurkowsky; Cutrone

Ndeshja nis në ora 21:00./Lajmi.net/