Formacionet zyrtare: Burnley – Tottenham

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës Burnley - Tottenham.

Sport

26/10/2020 20:02

Pas pesë ndeshjeve, Spurs tubojnë tetë pikë dhe padyshim që nuk e kanë nisur siç pritej sezonin.

Edhe vendasit kanë vetëm një pikë pas katër ndeshjeve të zhvilluara.

Ndeshja fillon në orën 21:00. /Lajmi.net/  

Burnley

Tottenham