Formacionet zyrtare: Arsenal – Dundalk

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Dundalk.

Sport

29/10/2020 19:37

Arsenal luan në shtëpi, kundër skuadrës së Dundalk, shkruan lajmi.net.

‘Gunners’ synojnë tri pikët në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve.

Arsenal dhe Dundalk përballen me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare. /Lajmi.net/