Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Fjolla Morina feston ditëlindjen, kaq vjeçe u bë

8:10 | 15 Prill 2019

Fjolla Morina me rastin e ditëlindjes është shprehur se ndihet e bekuar dhe me kokën lartë.

Fjolla Morina me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbush plot 33 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Urimet me rastin e ditëlindjes, këngëtarja filloi t’i pranojë që në orët e para të kësaj dite, si nga miqtë ashtu edhe nga kolegët e fansat.

Në llogarinë e saj në Instagram, Fjolla ka postuar një foto nga fëmijëria, të cilës ia shtoi edhe disa fjalë.

“Po hap edhe nje vit tjeter ne jeten time. E bekuar por mbi te gjitha me koken lart sepse po le pas nje vit ku nuk kan munguar momente te lumtura,te hidheruara,gezime,deshtime e sfida.
Por te gjitha keto me kane bere ate qe une jam sot,nje femer e fort dhe me karakter. Shume mirenjohese per te gjithe ato njerez qe me kane qendruar prane ne dite te mira dhe ato te keqija.??

Sot, unë vetëm dua ta falënderoj Zotin që më dha edhe një vit jetë. Shumë urime për mua?. #33 never kurrë nuk është dukur kaq mirë?”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/