Fiorentina e deklason Interin (VIDEO)

Fiorentina e ka mposhtur Interin si mysafire me rezultat 4:1. Golat për ‘violan’, në këtë ndeshje i shënuan Kalinic (hat trick) dhe Ilicic nga penaltia. Golin e vetëm për Interin e realizoi Icardi. Pas kësaj fitoreje Fiorentina kryeson në tabelën e Serie A.

Sport

27/09/2015 22:38

YouTube player