Filmohet përplasja me makinë pasi kishte hyrë live me telefon – Lajmi.net
Filmohet përplasja me makinë pasi kishte hyrë live me telefon
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 23:55, 14 April 2019
Një burrë është aksidentuar derisa kishte hyrë drejtpërdrejt me telefonin e tij.

Përplasja është xhiruar pasi kamera nuk ndaloi deri në momentin e fundit, transmeton lajmi.net.

Videoja është shpërndarë në platformën ‘Youtube’, ndërsa ka marrë mijëra klikime brenda një periudhe të shkurtër.

Ndiqeni videon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO