Filmohet çifti duke bërë seks derisa vozisnin

Një çifti, të kapur në kamera duke bërë seks ndërsa po vozisnin në një autostradë në Spanjë, është dënuar me gjashtë muaj burgim me kusht.

Fun

13/10/2019 18:35

Pamjet tregojnë çiftin që po qëndronin në korsinë e mesme të autostradës AP-6 afër Villcastin në provincën e Segovia, ndërsa ata kryenin marrëdhënie seksuale dolën vitin e kaluar, transmeton lajmi.net.

Gruaja, e cila duket se është e zhveshur nga beli lart, është filmuar e ulur në prehër të partnerit të saj ndërsa ai u përpoq të qëndronte në korsi dhe parakaloi shoferë të tjerë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për t’i parë pamjet. /Lajmi.net/