Fillon përballja mes Kosovës dhe Izraelit në ‘Adem Jashari’

Në orën 19:00 ka startuar ndeshja mes Kosovës U21 dhe Izraelit.

Sport

09/11/2017 19:01

Përfaqësuesja e Kosovës U21 në stadiumin ‘Adem Jashari’ përballet me Kombëtaren e Izraelit, në sfidën e vlefshme për ‘Euro 21’.

Kosova dhe Izraeli janë pjesë e grupit të pestë.

Kosova në këtë grup mban vendin e tretë me 6 pikë, ndërsa Izraeli vendin e pestë me 4 pikë./Lajmi.net/