Fillojnë thashethemet: Kështu mund të duket Galaxy S10 – Lajmi.net
Fillojnë thashethemet: Kështu mund të duket Galaxy S10
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 16:44, 7 November 2018
Samsung Galaxy S10 po vjen së shpejti!

Galaxy S10 dhe Galaxy S10+ pritet të arrijnë diku në fillim të vitit 2019, transmeton lajmi.net

Disa nga thashethemet më të fundit pohojnë se të dy pajisjet do të vijnë me një dizajn të ri, me një ekran të plotë të mbulon gjithë pjesën e përparme të telefonit.

Ndërkohë që kanë dalur disa pamje se si mund të duket smartfoni./Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO