FIFA BEST: Formacioni më i mirë në kategorinë e femrave

Sport

17/01/2022 19:59

FIFA ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në konkurrencën e femrave.

Endlera është në portë, kurse mbrojtja përbëhet nga Bronze, Renardo, Bright dhe Eriksson.

Mesfusha vjen me Banini, Llyoyd e Bonansea, përcjell lajmi.net.

Miedema, Marta dhe Alex Morgan janë lojtaret që janë zgjedhur për fazën e sulmit. /Lajmi.net/